Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

Program stałego klienta WIP - LYONESS to idealne narzędzie do:

 • Wzrostu obrotów
 • Zyskania nowych klientów
 • Utrzymania stałych klientów
 • Dotarcia do odpowiedniej grupy klientów
 • Istotnej analizy statystyk firmowych
 • Zwiększenia zadowolenia klienta
 • Stworzenia dodatkowego dochodu

WZROST OBROTÓW

WIĘKSZE SZANSE DLA TWOJEJ FIRMY!

Klienci Programu WIP- LYONESS kupują częściej i wydają więcej pieniędzy u Partnerów Handlowych Lyoness niż inni klienci, ponieważ czerpią z tego tytułu korzyści. Wykorzystaj ten potencjał jako część naszej ogólnoświatowej wspólnoty zakupowej.

ZYSKANIE NOWYCH KLIENTÓW

MAŁA INWESTYCJA, DUŻY SUKCES!

Z programem WIP-LYONESS docierasz do odpowiedniej grupy klientów, prezentujesz i wysyłasz swoje wyjątkowe oferty, jesteś widoczny dla wszystkich przez co zyskujesz nowych klientów. Dzięki Programowi Stałego Klienta WIP- LYONESS i dodatkowym narzędziom marketingowym sprawisz, że staną się oni Twoimi stałymi klientami!

UTRZYMANIE STAŁYCH KLIENTÓW

SILNA LOJALNOŚĆ BEZ ŻADNYCH SŁABOŚCI!

Bez większych kosztów inwestycyjnych otrzymujesz do rozdania karty klienta Twojej firmy i dzięki atrakcyjnym ofertom sprawiasz, że klienci stają się Twoimi lojalnymi, stałymi klientami. Przy pomocy przydatnej bazy danych (system CRM) wszystkie kontakty i terminy możesz wykorzystywać dowolnie, posiadając możliwość dokładnego planowania akcji promocyjnych i eventów dla swoich klientów.

DOTARCIE DO GRUP DOCELOWYCH

MOŻLIWOŚĆ KOMUNIKACJI Z WYSELEKCJONOWANYMI GRUPAMI ODBIORCÓW!

Docierasz do grup docelowych wybranych przez samego siebie (płeć, wiek, odległość, daty np. urodzi n, dzień tygodnia itp.), sam ustalasz kryteria i aktywujesz najbardziej istotne dla Ciebie grupy klientów! Dzięki Twoim wyjątkowym promocjom dla nowych i stałych klientów trafiasz z odpowiednią ofertą do odpowiednich osób!

STATYSTYKI FIRMOWE I ANALIZA

PODEJMUJESZ DECYZJE BEZ NIEPEWNOŚCI!

Jednym przyciskiem uzyskujesz pełny przegląd najważniejszych wskaźników firmowych:

 • Obroty, transakcje i średnia sprzedaż wg płci
 • Procentowy udział nowych i stałych klientów
 • Podział obrotów wg grup wiekowych, dni tygodnia i regionów
 • Porównanie wzrostu czy spadku sprzedaży w Twojej firmie ze spadkiem lub wzrostem sprzedaży w całej branży. Spadki lub zyski pojawiają się w odpowiednich zestawieniach.

Na podstawie tych danych rozpoznajesz trendy, możesz na nie zareagować i podejmować właściwe decyzje. To gwarantuje długotrwały sukces Twojej firmy!

ZWIĘKSZENIE ZADOWOLENIA KLIENTA

USZCZĘŚLIWIAJ SWOICH KLIENTÓW!

Poznaj swoich klientów, utrzymaj ich przy sobie i spraw, by byli zadowoleni! Szybko utworzysz ankiety. Rozesłane mailem bezpośrednio po wizycie klienta w Twojej firmie, dostarczą cennych opinii i pozwolą jeszcze bardziej precyzyjnie reagować na potrzeby klientów. To wzmacnia relacje z klientami i wzbudza zaufanie do Twojej firmy!

Zgłoś się do programu:Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS