Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94


Pobierz wniosek o patronat WIP (docx)


Warsztaty planowania strategicznego dla firm 30+.

KONFERENCJA EUROPA+AZJA  MŁODZIEŻ W STRATEGIACH CSR 

11 października w Warszawie odbędzie się Konferencja EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR, podczas której zaprezentowane zostaną rozwiązania europejskie i azjatyckie w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wydarzenia gośćmi będą przedstawiciele administracji publicznej, biznesu oraz organizacji non-profit z Indii, Filipin, Tajlandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Podczas wydarzenia przedstawiciele globalnych korporacji zaprezentują rozwiązania zawarte w strategiach CSR firm ponadnarodowych, takich jak Bosch czy Hyundai  a organizacjom non-profit wskazane zostaną sposoby korzystania z zasobów biznesu. Będzie to niepowtarzalna okazja by zapoznać się również z azjatycką kulturą CSR i przekonać się czy tak bardzo różni się od tej europejskiej.

Dlaczego młodzież?

Organizatorem konferencji jest Fundacja Autokreacja, którą dotychczasowe doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi utwierdziło w przekonaniu, że są to osoby przedsiębiorcze i kreatywne, które jednak nie mają wystarczającej wiedzy lub możliwości do realizacji swojego pomysłu, implementowania projektu, znalezienia wymarzonej pracy, czy też założenia start-upu. Stąd grupą docelową wydarzenia są przedstawiciele przedsiębiorstw, które w swoich strategiach uwzględniają młodych ludzi oraz organizacje non-profit, które mają bezpośredni kontakt z młodzieżą i ich potrzebami.

Dlaczego warto przyjść?

 • to wyjątkowa okazja spotkania się z międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie CSR;
 • możliwość spotkania osób z branży i nawiązania nowych kontaktów;
 • pogłębienie wiedzy o potrzebach młodzieży i skutecznego odpowiadania na te potrzeby;
 • podniesienie skuteczności swoich działań i niwelowanie negatywnego oddziaływania;
 • możliwość otworzenia się na realne potrzeby i problemy lokalnej społeczności.

Networking na rzecz rozwoju

Elementem kulminacyjnym Konferencji EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR będzie “Wieczór CSR”, podczas którego uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do networkingu i podjęcia dyskusji na temat możliwości współpracy w wymiarze międzynarodowym.

Więcej informacji na stronie www.csr-youth.eu/konferencja/
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DATA: 11 października 2017; rejestracja od godz. 9:30
MIEJSCE: Zebra Tower, Sala konferencyjna, 12 piętro, ul. Mokotowska 1, Warszawa


Relacja z wręczenia statuetek Złoty Wiąz 2016


Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła Patronatem Honorowym konferencję „Bilans zysków i strat - Data Center czy serwerownia?”, która odbędzie się 20 września 2016 r. w Warszawie.

Konferencja poświęcona jest nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, dzięki którym firmy zadbają o bezpieczeństwo danych, poznają wymogi jakie musi spełniać profesjonalna serwerownia. Wydarzenie umożliwi uczestnikom wymianę doświadczeń i opinii oraz poszerzenie wiedzy na temat tak bardzo aktualny i nurtujący.

Zagadnienia tematyczne konferencji:
1. Co, gdzie i jak?
- warunki jakie musi spełniać profesjonalna serwerownia
- finansowanie inwestycji
- aspekty prawne


2. Wyposażenie
- rozwiązania storagowe, serwery, firewalle, routery, switche, UPS-y, agregaty prądotwórcze,
- klimatyzacja, elementy chłodzące, urządzenia backupowe, szafy dystrybucyjne, okablowanie strukturalne, podłogi techniczne i
sufity podwieszane


3. Bezpieczeństwo
- monitoring pracy serwerowni / data center
- systemy przeciwpożarowe, bezpieczeństwo fizyczne


Zapraszamy osoby odpowiedzialne za:
- składowanie i przetwarzanie firmowych danych
- pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy
- zarządzanie centrami danych w firmie w tym:
- osoby odpowiedzialne za wybór, zakup, utrzymanie firmowej infrastruktury
- kierownicy projektów
- szefowie działów technicznych
- szefowie działów IT, bezpieczeństwa

Zespół organizujący powyższe przedsięwzięcie to osoby o wieloletnim doświadczeniu organizacyjnym w branży konferencji,szkoleń i targów. Ciągły rozwój, profesjonalne i indywidualne podejście do organizacji różnego typu wydarzeń oraz zaangażowaniei rzetelność jest potwierdzeniem profesjonalizmu oraz gwarancją organizowanych projektów.
Więcej informacji na stronie konferencji: www.successpoint.pl

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronatem honorowym konferencję ,,Rola nowoczesnej technologii w procesach zarządzania wiedzą” organizowaną przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu która odbędzie 11.10.2016 r. w Warszawie.

ORGANIZATORZY O KONFERENCJI

Na tegoroczne spotkanie zaproszeni zostaną Prezesi i Członkowie zarządu, Dyrektorzy
generalni i finansowi, Kadra zarządzająca odpowiedzialna za zakup i wdrożenie nowych rozwiązań i technologii, komunikację wewnętrzną, optymalizację procesów biznesowych, Dyrektorzy, kierownicy i managerowie z działów: IT, HR, BOK, sprzedaży i marketingu, Menedżerowie Projektów i Procesów.
Na konferencji spodziewamy się około 70 uczestników.
Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy się skupić na następujących zagadnieniach:

 • Workflow i systemy pracy grupowej
 • Narzędzia i systemy poprawiające efektywność pracy grupowej
 • Narzędzia komputerowe wspomagające tworzenie procesów workflow lub Systemy obiegu i zarządzania dokumentami
 • Analiza obiegu dokumentów
 • Zabezpieczenie i ochrona dokumentów i procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie
 • Data Warehouse (hurtownie danych)
 • Przechowywanie dokumentów w chmurze
 • Usprawnienie komunikacji wewnętrznej
 • Intranety oraz portale korporacyjne
 • Outsourcing usługi poczty elektronicznej i mechanizmów pracy grupowej
 • Identyfikacja i transfer dobrych praktyk - jak wykorzystać doświadczenie innych
 • Kompetencje Menadżera Wiedzy
 • Zarządzanie wiedzą a strategia konkurencyjna

Dodatkowe informacje: http://multiexpo.pl/zarzadzanie-wiedza1

Powyższe przedsięwzięcie tworzone jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w organizacji konferencji, szkoleń i targów. Ciągły rozwój, profesjonalne i indywidualne podejście do organizacji różnego typu wydarzeń oraz zaangażowanie i rzetelność jest potwierdzeniem profesjonalizmu oraz gwarancją sukcesu naszych projektów.

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła Patronatem Honorowym wydarzenie, organizowane w dniach 19-20 lipca 2016 r. pod hasłem: Biznes i Technologie 2016

Szczegóły wydarzenia >

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronatem honorowym II Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna, którego jedną z form jest przyznanie laurów ,,Złoty Wiąz” dla najlepszych przedsiębiorców z Gminy a które odbędą się 17.06.2016 r.

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronatem honorowym Program "Lider Nowych Technologii” organizowany przez Fundację wspierania rozwoju  i nowych technologii” 


Nowa Edycja Programu Lider Nowych Technologii


Organizatorem programu jest Fundacja, która inicjuje i wspiera działania na rzecz sprawnej współpracy świata nauki, gospodarki i administracji publicznej. Prowadzi analizy dotyczące innowacji w różnych obszarach życia. Jest jednostką, która nie prowadzi działalności gospodarczej, a jej celem jest upowszechnianie wiedzy i doświadczeń zdobytych przez innowacyjne firmy, które działając w swoich regionach, są motorem rozwoju społeczności lokalnych.


Program od 4 lat ułatwia rozpoznanie i wybór firm będących filarami swojej branży niezależnie od wielkości. Służy rozwojowi i promocji nowoczesnego biznesu.


W przeciągu tego okresu wyróżniliśmy ponad 70 firm, w kilkunastu obszarach, które myślą i działają perspektywicznie. Wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem i innowacyjnością.


Dotychczasowi laureaci programu to przedsiębiorstwa o ustalonej pozycji na rynku (mikro i duże przedsiębiorstwa), o precyzyjnie określonej wizji i jasno sprecyzowanej misji.
Zdobycie Lidera Nowych Technologii dało im status przedsiębiorstw najnowocześniejszych, mających potencjał rozwojowy, odznaczających się innowacjami i kreatywnością, potrafiących zaskoczyć. To zewnętrze potwierdzenie jakości tych firmy.
Lider Nowych Technologii skierowany jest do podmiotów niezależnie od charakteru własności, wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników. W Programie biorą udział firmy działające w kraju, mające swoich przedstawicieli i oddziały na terenie Polski. Organizator Programu przyjmie zgłoszenie od firm, których dokonania aspirują do miana Lidera Nowych Technologii.


Przedmiotem zgłoszenia mogą być min.:

 • nowe produkty,
 • nowoczesne usługi,
 • procesy produkcyjne,
 • rozwiązania informatyczne,
 • innowacje marketingowe,
 • nowatorskie metody zarządzania personelem.


Warunkiem uczestnictwa w programie jest przesłanie deklaracji udziału wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Uwaga: Wypełnienie i dostarczenie zgłoszenia nie gwarantuje uzyskania tytułu, zgłoszenie podlega weryfikacji i ocenie merytorycznej przez powołaną Kapitułę Programu.


Uczestnik programu nie wnosi żadnych opłat rejestracyjnych ani weryfikacyjnych.


Opłatę końcową- licencyjną wnoszą tylko firmy wyróżnione tytułem. Szczegóły zawarte są w regulaminie programu dostępnym dla firm zainteresowanych udziałem.


Prawa autorskie
Prawa autorskie do całości projektu: znak graficzny, statuetka, certyfikat należą do firmy Nowe Technologie.
Wszystkie pytania związane z programem prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu: 22 250 14 56


Szczegółowy regulamin programu określający zasady udziału oraz formularz zgłoszenia wraz z kryteriami oceny przesyłamy na wyłączną prośbę zainteresowanej firmy.

Pobierz deklarację udziału w programie.
http://www.lidernt.pl/index.php/menu-main-zglos-firme

 

 

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła  patronatem honorowym  V edycję workshopu dla Europy Centralnej i Wschodniej oraz targi “CHINA HOMELIFE SHOW” które odbędą się 07-09.062016 r. Warsaw Expo Nadarzyn – Warszawa

 

IV Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

 

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku 8 września na Stadionie PGE Narodowym!

IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.


Podczas największych w Polsce targów informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.


Miło nam również poinformować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź Siłę".


Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju lecz również z za granicy.


Wydarzenie ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.


Targom towarzyszyć będzie wielka Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłoni Laureatów Konkursu - LIDERZY IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja - IT FUTURE CONGRESS. W programie kongresu wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż opowie Grzegorz Błażewicz z Sales Manago. Posłuchamy również o możliwościach synergii Big Data i Small Data, prezentację przedstawi Radosław Kita z Allegro. W programie nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa. Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT zaprezentuje Pan Dariusz Dylski z Citi Handlowy. To oczywiście tylko mała porcja wiedzy jaką wraz z ekspertami przygotowaliśmy dla Was podczas samego kongresu :)


Stało się już tradycją, że imprezą towarzyszącą IT Future Expo są informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie - IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją - TWOJA KARIERA W IT, podczas której swoim wystąpieniem zmotywuje Was Łukasz Jakóbiak.


To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami! Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na www.itfuture.pl :)


Zakres tematyczny targów:

 • Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/


Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!


Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.

Kontakt z organizatorem:

Pure Expo
www.pureexpo.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 22 39 09 109

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronatem honorowym Targi nieruchomości handlowych ReDI, które odbędą się w dniach 10-11.06.2015 r. w Warszawie na Stadionie Narodowym

redi

Więcej >

 

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła Patronatem

logo expo 2015

 

II edycja IT Future Expo 2015!

Największa impreza targowa branży informatycznej w Polsce, już 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie!

expo1

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na największe targi informatyczne w Polsce. Wydarzenie, na które czeka każdy pracownik działu IT. Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. IT Future Expo koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatycznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju, lecz również z za granicy.

Impreza ma charakter branżowy. Targi kierujemy zatem do wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie wielka Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której wyłonimy Laureatów Konkursu - LIDERZY IT 2015. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja - IT FUTURE CONGRESS, podzielona na dwie sesje tematyczne.

 W tym roku po raz pierwszy i równolegle do IT Future Expo, zostaną zorganizowane targi - IT CAREER SUMMIT, w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

To jednak nie koniec niespodzianek na ten rok :) W listopadzie zapraszamy do Wrocławia, gdzie na Stadionie wrocławskim zorganizujemy dla Państwa jesienną edycję IT Future Expo. Szczegóły już wkrótce!

Zakres tematyczny targów:

 • Systemy i oprogramowanie dla firm
 • Infrastruktura i Data Center
 • Bezpieczeństwo / IT Security
 • Usługi IT / IT Services
 • Informatyczne rozwiązania branżowe
 • Rozwiązania w chmurze / Cloud Computing Solutions
 • Technologie mobilne / Mobile Technologies
 • IT Startup
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.

Kontakt z organizatorem:

 

Pure Expo

www.pureexpo.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 39 09 109

china

CHINA HOMELIFE SHOW 2015

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła to wydarzenie Honorowym Patronatem. Szczegółowy opis wydarzenie można przeczytać tutaj.

Lex & Finance  wraz Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 organizuje cykliczną imprezę: „Prawnicze piątki dla Przedsiębiorców”

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła to wydarzenie Honorowym Patronatem


Głównym celem projektu jest pogłębianie świadomości i tworzenie przyjaznego klimatu dla przedsiębiorców wokół zagadnień związanych z prawem, a także rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej ważnych zmian przepisów prawno-gospodarczych oraz podatkowych, a także przestrzega firmy przed ich skutkami. Pomagamy przedsiębiorcom wszechstronnie i przekrojowo poruszać się w gąszczu niejasnych i często zmieniających się przepisów prawa. W czasie zajęć uczestnicy otrzymują szczegółowe, starannie przygotowane materiały, które służą usystematyzowaniu i utrwaleniu nowej wiedzy prawniczej w zakresie zamówień publicznych, sprzedaży konsumenckiej, e-handlu, postępowania windykacyjnego, a w dalszym okresie pozwalają wykorzystać zgromadzone informacje w bieżącej działalności gospodarczej.
Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 25 kwietnia 2014 r. w godz. 9.00 – 15.00 i poświęcone będzie istotnym zagadnieniom prawa zamówień publicznych i ostatnim zmianom w tym zakresie. Kolejne spotkania to 23 maja 2014 r. w godz. 9:00-15:00 dotyczący nowych regulacji prawa w zakresie sprzedaży konsumenckiej oraz e-handlu. Natomiast dnia 20 czerwca 2014 r. planowany jest warsztat o postępowaniu windykacyjnym w odzyskiwaniu należności od kontrahentów - jak robić to szybko i skutecznie.

Planowane warsztat będą organizowane na początku co miesiąc - jeśli impreza znajdzie duże zainteresowanie. Będziemy organizowana dwa razy w miesiącu.

Zgłoszenia

Tel./Fax. (22) 793-91-34
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Agenda warsztatów:
9: 00 – 10:30 Jak zdobyć zamówienie publiczne?
• Jak pozyskiwać informację o zamówieniach publicznych?
• Kogo może poinformować Zamawiający o zamówieniu?
• Kiedy Zamawiający musi stosować ustawę PZP?
• Jakie są reguły postępowania dla zamówień do 30 tys. euro?
• Zasady poruszania się w postępowaniu o zamówienie publiczne
• Szacowanie przedmiotu zamówienia i opis przedmiotu zamówienia w jakim celu jest to istotne dla Wykonawcy?

10:30 – 10:45 Przerwa kawowa

10:45 – 12:15 - Jak spełnić wiele wymagań formalnych?
• Jak czytać Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia?
• Warunki udziału w postępowaniu: czego może żądać Zamawiający?
• Jak przygotować najkorzystniejszą ofertę?
• Jakie są możliwości uzyskania zamówienia w zależności od jego wartości? - na czym polegają uproszczone procedury?
• Korzystanie z potencjału podmiotów trzecich i udostępnianie własnych zasobów.
• W jakim celu są niezbędne referencję, listy intencyjne oraz oświadczenia zrealizowanych zamówień publicznych?

12:15 – 12:30 – Przerwa kawowa


12:30 – 13:45 – Przygotowanie oferty i stosownych dokumentów w postępowaniu
• Przygotowanie oferty zgodnie z wymogami Zamawiającego
• Oszacowanie własnych możliwości pierwszym krokiem do wygrania przetargu
• Dokumenty i oświadczenia w ofercie – jak przygotować poprawną co do formy i kompletności ofertę/ofertę wspólną?
• Co może stanowić tajemnicę przedsiębiorstwa?
• Uzupełnianie oferty i składanie wyjaśnień - brak reakcji wykonawcy
• Błędy i omyłki w ofertach
• Wszystkie ważne terminy w ustawie! Ich przestrzeganie chroni przed wyeliminowaniem!
• Jak zabezpieczyć ofertę wadium? – sytuację gdy dochodzi do zatrzymania wadium

13:45 – 14:00 - Przerwa kawowa


14:00 – 14:45 – Rozstrzygnięcie postępowania, podpisanie umowy i jej realizacja
• Wybór najkorzystniejszej oferty – jak się to odbywa?
• Rażąco niska cena – kiedy mamy z nią do czynienia?
• Zawarcie umowy i dopełnienie wszelkich warunków
• Środki ochrony prawnej: odwołanie i skarga – czy warto je zastosować?
• Umowy w zamówieniach publicznych – jak je zawierać?
• Zmiany umowy ISTOTNE i nieistotne?
• Proponowane rozwiązania pozyskiwania zamówień publicznych
14:45– 15:00 – Pytania i dyskusje

 

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronat nad Festiwalem Inspiracji 2013, organizowanym przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców.

Dobre przemówienie jest lepsze od kawy.

Warszawska Izba Przedsiębiorców objęła patronat nad Festiwalem Inspiracji 2013, organizowanym przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „jasność, trafność i skuteczność przekazu w komunikacji biznesowej".
Konkurs na najlepsze przemówienie, dzień inspiracji oraz szkolenie na temat występowania publicznego - to tylko niektóre z atrakcji składających się na Festiwal Inspiracji.

Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli sektora MSP, jak również indywidualnych przedsiębiorców pragnących poprawić umiejętność prowadzenia profesjonalnej i skutecznej komunikacji biznesowej.

Festiwal odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia w Warszawie.

Szczegółowe informacje oraz agenda Festiwalu znajdują się na stronie:

http://festiwalinspiracji.pl/

DLA TYCH Z PAŃSTWA, NASZYCH CZŁONKÓW, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ NA UDZIAŁ W FESTIWALU, ORGANIZATOR PRZEWIDZIAŁ 15% ZNIŻKI PRZY WPISANIU KODU „FIKSD".

„Dobre wystąpienie powinno wyczerpać temat, nie słuchaczy – W. Churchill”Jasność, trafność i skuteczność przekazu w komunikacji biznesowej” to motto Festiwalu Inspiracji, który odbędzie się w dniach 22-24 sierpień 2013 w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Konkurs na najlepsze przemówienie biznesowe, dzień pełen inspiracji oraz szkolenie na temat przemawiania publicznego – to wszystko składają się na trzy dni pełne nietuzinkowych inspiracji, rozmów i networkingu.

Festiwal Inspiracji, 22-24 sierpnia 2013

Ogólnopolski Festiwal Inspiracji organizowany jest przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców. Jest to spotkanie skupiające ekspertów w dziedzinie skutecznej komunikacji biznesowej oraz reprezentantów biznesu. Głównym celem jest podniesienie poziomu świadomości społecznej na temat umiejętności komunikacji biznesowej z naciskiem na jakość przemówień publicznych.

Do kogo skierowany jest Festiwal Inspiracji

Głównymi uczestnikami Festiwalu Inspiracji są menadżerowie najwyższego szczebla odpowiedzialni za marketing, sprzedaż oraz zasoby ludzkie (54%). Kolejną grupę stanowią odpowiednio – członkowie zarządu (20%), właściciele firm (17%) oraz specjaliści (9%).

Gdzie i kiedy

Główny dzień Festiwalu Inspiracji 2013 odbędzie się w Bibliotece Narodowej, Warszawa, Al. Niepodległości 213 .Połfinały Konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową 2013 odbędą się w czwartek, 22 sierpnia 2013, a warsztaty komunikacji biznesowej w sobotę, 24 sierpnia 2013. Konkurs oraz szkolenie odbędzie się w PureSky Club w Złotych Tarasach w centrum Warszawy.

Bilety 15% zniżki na zakup dowolnego biletu. Hasło: fiksd

Strona internetowa wydarzenia www.festiwalinspiracji.pl

festinspiracji

festinspiracji2

 

Patronat honorowy konferencji "Nowoczesne Data Center" (21.11.2012)

 

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS