Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

Poland United Kingdom Russia

Warszawska Izba Przedsiębiorców powstała w 1990 roku. Zrzesza aktualnie blisko 1000 członków. Powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przemysłowców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Oprócz bieżących działań o charakterze interwencyjnym stara się również bezpośrednio wpływać na prace legislacyjne nad ustawami w fazie projektu. Dużą wagę przywiązuje do niesienia wszechstronnej pomocy zrzeszonym członkom w organizacji biznesu, szkoleniu kadry i pomocy prawnej. Organizuje liczne konferencje na temat roli i znaczenia sektora MŚP w Polsce. Za ich jakość otrzymała tytuł ,,Ambasadora Kongresów i konferencji” w Polsce. WIP posiada bogaty dorobek wydawniczy.

Najważniejsze projekty, które od wielu lat z powodzeniem realizuje Izba to:
- WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców od 20 lat największy ogólnopolski konkurs gospodarczy
- Ogólnopolski Konkurs dla branży medycznej SUPERMEDICUS
- ASY Ranking produktów instytucji finansowych oferowanych dla przedsiębiorców.
- Akcja rekomendująca stołeczną gastronomię "Warszawa od kuchni"

Warszawska Izba Przedsiębiorców przywróciła stare przedwojenne święto "Dzień Kupca" które jest obchodzone 8 grudnia . W tym dniu najlepszy z nich otrzymuje Nagrodę im. Wokulskiego.

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS