Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

ASY - Ranking produktów instytucji finansowych oferowanych dla przedsiębiorców otrzymały osobisty patronat Wiceminister Finansów Doroty Podedwornej - Tarnowskiej

Pobierz film

mf
Zobacz patronat >

logo zbp
Zobacz patronat >

Patroni medialni

alebank

nzb

 

SKŁAD KAPITUŁY KONKURSU

 

ASY - RANKING BANKÓW I INSTYTUCJI FINANSOWYCH

ranking-instytucji-fin-logo

Celem Konkursu „AS”jest promocja innowacyjnych produktów i usług polecanych przez banki oraz instytucje finansowe, które zostały uznane przez przedsiębiorców reprezentujących mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, za najbardziej atrakcyjne i odpowiadające ich obecnym oraz przyszłym potrzebom. Konkurs służy budowaniu i umacnianiu więzi pomiędzy przedsiębiorcami i bankami oraz instytucjami finansowymi w celu propagowania oraz rozpowszechniania innowacyjnych produktówi usług, które mają wspierać rozwój i wzrost konkurencyjności polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Warszawska Izba Przedsiębiorców jako organizator Konkursu wyróżnia specjalną Statuetką „ASA” innowacyjne produkty i usługi finansowe, dedykowane dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

W poprzedniej Edycji w której wzięły udział jedynie banki,wyróżnionymi Statuetką „ASA” za najlepsze produkty dedykowane sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw zostały cztery banki: Pekao S.A. za „Pakiet Mój Biznes- Net”, PKO Bank Polski SA za „Kredyt Obrotowy SLK - Szybki Limit Kredytowy”, Lukas Bank SA za „Konto Firmowe dla Małych Firm”, Bank Zachodni WBK SA za Kredytowanie Sektora MŚP w Procedurze Uproszczonej”.

Doświadczenia wyniesione z poprzedniej Edycji utwierdziły nas w przekonaniu o celowości cyklicznego prowadzenia rankingu. Mamy nadzieję, że do wyróżnionej elity dołączą w najbliższej przyszłości nowe instytucje finansowe, oferujące przedsiębiorcom jak najbardziej innowacyjne rozwiązania służące jeszcze bardziej dynamicznemu rozwojowi małych i średnich przedsiębiorstw.

Warszawska Izba Przedsiębiorców, w roku 2015 przeprowadza po raz kolejny badanie konkursowe, którego celem będzie wyłonienie innowacyjnych produktów i usług finansowych oferowanych przedsiębiorcom instytucji działających w Polsce.

Konkurs objęty został osobistym Patronatem Wiceminister Finansów Pani Doroty Podedwornej – Tarnowskiej oraz Związku Banków Polskich.

Nowością wprowadzoną w aktualnej Edycji jest to, że:

  • do konkursu oprócz banków zostały zaproszone firmy leasingowe, faktoringowe oraz ubezpieczeniowe,
  • ocena i wybór produktów i usług będzie dokonywany, bezpośrednio przez przedsiębiorców, a nie przez Kapitułę Konkursu,
  • przedsiębiorcy, przy wyborze nie będą mieli możliwości kierowania się nazwą i pozycją rynkową podmiotu który je oferuje, lecz jedynie wartościami oferowanych produktów i usług,
  • laureatami będą nie tylko banki i instytucje finansowe, ale także osoby i zespoły osób kreatywnych, które są twórcami innowacyjnych produktów i usług.

 

W dniu 24 września 2015 Kapituła Konkursu „ASY” ogłasza, że w wyniku głosowania przez przedsiębiorców wyróżnione zostały następujące produkty i usługi zgłoszone do Konkursu.:

1. Pakiet Biznes Pro i Biznes Pro Zdrowie – zgłoszony przez InterRisk S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.
Twórca produktu –Anna Olejarczyk, Stanisław Marchelewicz oraz Zespół Ubezpieczeń Zdrowotnych

2. Karta wielowalutowa – jedna karta wiele walut – zgłoszona przez Bank Pekao S.A.
Twórca produktu- Biuro Rozwoju Produktów Klienta Biznesowego.

3. Santander Trade.com -portal internetowy – zgłoszony przez Bank Zachodni WBK S.A.
Twórca produktu – nie zgłoszono.

4. Leasing samochodowy – zgłoszony przez IDEA BANK S.A.
Twórca produktu – Departament Produktów Idea Leasing.

5. Kredyt obrotowy ratalny w programie Idea Wolności – zgłoszony przez IDEA BANK S.A.
Twórca produktu – Departament Produktów Idea Bank

Ponadto Kapituła korzystając z uprawnień regulaminowych uznała za właściwe wyróżnić nie zgłoszone do Konkursu:

1. Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. – za całokształt działalności na rzecz wsparcia rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i tworzenia miejsc pracy na Mazowszu.

2. Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. – za realizację Projektu „Mazowiecki Program Pożyczkowy dla Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.

3. ERGO PRO – za Eventus DUO, pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Uhonorowanie Laureatów nastąpi dnia 24 października 2015 w Air Port Hotel ,,OKĘCIE” w Warszawie

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS